Potrebujete náhle vozidlo či dokonca vozidlo i so samotným vodičom?

Ak ste zvyknutí na každodenné jazdenie vlastným vozidlom a odrazu je vaše auto preč, tak nastáva situácia, ktorá nie je príjemná a obvykle je potrebné nájsť vhodné riešenie nielen na prepravu do práce, ale mnohokrát i na dovolenku, výlet, služobnú cestu, svadbu či rôzne firemné účely. Ale teraz už vôbec nie je dôvod k rušeniu všetkých plánov, pretože so všetkým pomôže autopožičovňa Nitra.

Požičovňa áut Nitra sa profesionálnym spôsobom postará o to, aby ste už nikdy nezostali bez komfortu vozidla. K dispozícii ponúka prenájom moderných vozidiel, ktoré môžete využiť pre účely súkromné i firemné. Už žiadne dni bez vozidla, pretože máte možnosť kedykoľvek využiť tieto služby, ktoré plnia všetky potreby zákazníkov v tejto oblasti.

Môžete si tak vybrať z pestrej ponuky vozidiel takých značiek ako Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes, Mini Cooper, Kia, Hyundai. Pre ešte vyšší komfort a uspokojenie i náročných potrieb zákazníkov môžete využiť prenájom vozidiel aj s vodičom a to nielen pre jazdenie v danej lokalite, ale tiež za účelom transferu na letiská či dokonca na cestu do Nemecka alebo Rakúska. Odpadne vám tak hromada starostí a vy si užijete bezproblémovú cestu súkromnú i firemnú.

Pre čo najlepší komfort a splnenie potrieb zákazníkov máte možnosť využiť vozidlá 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne. Vozidlá so službami vodiča sa pohybujú v cene už od 0,30 EUR za km. Ak vám na prepravu osôb nestačí tradičná ponuka vozidiel, tak máte možnosť prenájmu mikrobusu. Tým vyriešite akúkoľvek prepravu bez problémov.

Cena za prenájom vozidla, ktoré potrebujete na dlhší čas začína už od 15 EUR na deň.

Dní bez vozidla sa už nemusíte obávať, pretože máte možnosť prenájmu vozidla kedykoľvek budete potrebovať.