Požičanie auta nie je tak úplne jednoduché v tom význame, že nenasadnete ako do taxíka, ale je potrebné vybaviť pár vecí vopred. Určite je pochopiteľné, že bez vodičského preukazu auto nedostanete, a preto si ho pripravte ako číslo jedna! Niektoré požičovne limitujú požičanie auta aj vekom vodiča, a teda je nutné naštudovať si vopred ako je to v každej konkrétnej autopožičovni.

Je vysoko pravdepodobné, že autopožičovňa od vás bude požadovať  aj druhý doklad totožnosti, občiansky preukaz alebo cestovný pas. Musíte ich mať aj počas šoférovania, takže žiaden problém!

Každá autopožičovňa má poistenie, ktoré je väčšinou v cene, overte si to však! Taktiež sa zaujímajte o to, aká by bola vaša spoluúčasť v prípade nehody.  Dôležitou informáciou je aj to, akým spôsobom autopožičovňa započítava najazdené kilometre a či je vozidlo potrebné vrátiť s rovnakým množstvom paliva v nádrži. Určite je potom dobré informovať sa aj o veľkosti nádrže a type paliva, aby ste vedeli koľko natankovať.

Dovolenka autom

auto-dovolenka2

Vyberte si auto podľa vašich požiadavok a potrieb. Autopožičovne ponúkajú široký sortiment áut, pričom nižšie triedy sú lacnejšie ako stredné a vyššie triedy, zvážte teda svoje potreby. Ak sa chystáte na dovolenku a radi by ste si pozreli krajinu z bližšia, máte možnosť prenájmu aj viac miestnych vozidiel. Pri dlhodobejších prenájmoch, je aj cena za auto výhodnejšia.

Transport osôb

Ak nepotrebujete auto každý deň, ale iba príležitostne je výhodné využiť služby autopožičovne.  Autopožičovňa Mibel ponúka v rámci svojich služieb aj transport osôb na letisko alebo kdekoľvek klient potrebuje. V tomto prípade sa veziete a svoj čas môžete využiť na prácu alebo oddych. Do vašej firmy môžeme dopraviť aj vašich biznis partnerov presne podľa vašich potrieb.

Preprava osôb je moderná služba, ktorá sa čím ďalej využíva viac a umožňuje cestujúcim svoj čas využívať efektívne.