Poznáte výhody požičania si auta? Je ich mnoho! Poďme sa pozrieť na to aké výhody prináša požičovňa áut a tiež aj na jej možné nevýhody.

  • O auto sa nemusíte starať celoročne obrovská výhoda! Mnoho ľudí sa nesprávne domnieva, že jediným nákladom na auto je jeho plná nádrž, tento náklad je však oproti tým ostatným takmer zanedbateľný. Pripočítajte si poistky, prehliadky, pneumatiky, opravy a pod. a zistite, že mať auto nie je vôbec lacná záležitosť! V požičovni zaplatíte a viac sa nestaráte, preto ak ste príležitostným používateľom auta, mali by ste rozmýšľať nad touto možnosťou.
  • Odvezte sa kam potrebujete a auto tam nechajte – autopožičovňa Mibel ponúka možnosť požičať si auto na inom mieste ako je jeho vrátenie. Ak teda plánujete niekam sa dopraviť, ale naspäť ísť nepotrebujete, je táto možnosť výhodná. Prípadne si môžete dohodnúť opätovné požičanie v iný deň.
  • Rozmanitosť vozidiel možno si rád zajazdíte a vyskúšate rôzne vozidlá, prípadne plánujete nejaké kúpiť a testovacia jazda nepostačuje. Je obrovskou výhodou vyskúšať si šoférovať viac vozidiel a určiť to pravé.
  • Modely vozidiel autopožičovne ponúkajú širokú škálu osobných vozidiel k prenájmu, ak ste sa rozhodli, že na dovolenku k moru vezmete aj kamarátov, sesternice alebo susedov, nemajte obavy a využite možnosť požičania si viac miestnych vozidiel. Odveziete sa siedmi, ôsmi aj deviati!
  • Žiadne papierovačky  prídete k nám, preukážete sa platnými dokladmi a už sa veziete v aute podľa výberu. Nemusíte myslieť na platbu leasingu, poistky ani na prezúvanie!
  • Užite si dovolenku  ste na dovolenke? Možno ste dorazili vlakom, na mieste sa však určite oplatí požičať si auto a preskúmať lokalitu podrobnejšie. Slovensko ponúka mnoho dovolenkových krás, ktoré sa oplatí vidieť. Požičanie auta pre celú partiu je výhodnejšie a nie ste limitovaný žiadnymi spojmi dopravy.
  • Preprava osôb  Autopožičovňa Mibel ponúka možnosť prepravy osôb osobnými vozidlami. Sadnite si pohodlne do auta, zavezieme vás kam budete potrebovať a vy si zatiaľ môžete nerušene oddýchnuť, prípadne využiť čas na prácu.

Viete aká je nevýhoda autopožičovne? Že autíčko, na ktoré si tak zvyknete budete musieť vrátiť a nie je vaše. To je škoda, ale môžete si ho požičať opäť a užiť si s ním dovolenku na iných miestach. Ak sa rozhodnete využiť služby autopožičovne, určite si najprv preverte jej odporúčania a hlavne si dobre pozrite čo je v cene zahrnuté.