Bývate v našom hlavnom meste a práve ste prišli na dlhšiu dobu o svoje vozidlo?

Taká situácia dokáže poriadne rozhodiť plány, pretože život bez vozidla, na ktoré ste každý deň zvyknutí je odrazu takmer nemožný. Nie je však dôvod prísť o plánovanú dovolenku, jazdiť do práce hromadnou dopravou ani nie je potrebné rušiť firemnú či súkromnú akciu. Na život bez vlastného vozidla je totiž pripravená požičovňa áut Bratislava.

Autopožičovňa Bratislava patrí k profesionálnym službám, ktoré spočívajú v prenájmu vozidiel a k ich následnému využitiu pre súkromné i firemné účely. Ako náhle u vás nastane situácia, že vaše auto skončí v servise alebo jednoducho vám nejaké to vozidlo chýba do počtu, tak prichádza záchrana formou týchto komfortných služieb.

Pre splnenie vašich všetkých potrieb a predstáv sú k dispozícii moderné vozidlá značiek Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes, Kia, Hyundai alebo Mini Cooper. Ak potrebujete nielen vozidlo, ale uvítali by ste aj služby vlastného vozidla, tak i tieto potreby sú vopred splnené. Môžete si tak vychutnať komfort vozidla aj s vodičom nielen v lokalite hlavného mesta, ale tiež za účelom transferov na letiská či prepravu do Nemecka alebo Rakúska. Užijete si tak ničím nerušenú jazdu a zbavíte sa zodpovednosti za riadenia vozidla.

Pre splnenie potrieb všetkých zákazníkov sú k dispozícii nielen 3 miestne vozidlá, ale tiež 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne. V prípade využitia služieb vozidla s vodičom sa cena pohybuje od 0,30 EUR za km. Pre ešte väčší komfort pri preprave väčšieho počtu osôb si môžete prenajať moderný mikrobus a organizácia súkromnej či firemnej prepravy tak nebude žiadny problém.

Cena za prenájom vozidiel v dlhšom časovom horizonte sa pohybuje už od 15 EUR na deň.

Ak ste i vy práve teraz zostali bez vozidla alebo potrebujete vyriešiť prepravu osôb za rôznym účelom, tak s touto profesionálnou službou je váš problém okamžite vyriešený.