Máte vozidlo v servise a nedokážete si predstaviť život bez auta ani na pár dní?

Ako náhle nastane situácia, že si musíte zvykať na život bez auta, tak to môže spôsobiť mnoho komplikácií, ktoré vám znemožnia cestovanie do práce, na dovolenku, odvoz na rôzne súkromné alebo firemné akcie. Ak ste sa aj vy v takejto situácii ocitli a bez auta si nemôžete dovoliť zostať, tak vám svoje vozidlá ponúka autopožičovňa Piešťany.

Požičovňa áut Piešťany je pripravená svojim zákazníkom poslúžiť formou prenájmu vozidiel. Ako náhle zostanete bez vozidla, potrebujete vyriešiť odvoz na svadby, rodinné či firemné akcie, tak máte ihneď k dispozícii pestrý výber vozidiel a ďalšie služby.

Pre vyhovenie požiadavkám všetkých zákazníkov si môžete vybrať vhodné vozidlo z takých značiek ako Škoda, Audi, Volkswagen, Mini Cooper, Hyundai, Mercedes alebo Kia. Pokiaľ by ste k autu potrebovali aj služby vlastného vodiča, tak i v tomto smere môžete očakávať profesionálne riešenie. Vozidlo s vodičom vám bude k dispozícii nielen v danej lokalite, ale aj na prepravu na letiská či cestu do Nemecka alebo Rakúska. Užijete si bezproblémovú cestu a môžete sa venovať pracovným či súkromným záležitostiam.

Pre uspokojenie potrieb prepravy a vysokého komfortu si môžete vybrať z možností vozidiel 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne. Cena prepravy s vodičom sa pohybuje od 0,30 EUR za kilometer. Ak potrebujete zaistiť firemnú či súkromnú prepravu pre ešte väčší počet osôb, tak pre tieto účely je vám k dispozícii prenájom mikrobusu.

V prípade prenájmu rôzneho typu vozidiel na rôzne dlhé obdobie je cena už od 15 EUR na deň.

Vďaka prenájmu vozidiel si nemusíte zvykať na život bez auta a ešte si užijete komfortnú jazdu s možnosťou využitia ďalších profesionálnych služieb a to pre účely súkromné aj firemné.