Potrebujete nutne vozidlo, pretože vlastné nemáte alebo vám vypovedalo svoje služby?

Vozidlo poskytuje dokonalý komfort, ktorý značne zjednodušuje súkromný aj pracovný život. Môže sa však stať, že odrazu vozidlo prestane byť pojazdné alebo jednoducho potrebujete vozidlo ďalšie a to sa zháňa veľmi ťažko pokiaľ si ho nechcete rovno kúpiť. Ale môžete zostať úplne pokojní, pretože na dni bez vášho vozidla je k dispozícii autopožičovňa Ružomberok.

Požičovňa áut Ružomberok poskytuje profesionálne služby pre všetkých, ktorí si potrebujú na deň či dlhodobo prenajať nejaké vozidlo z rôznych dôvodov. Vďaka tomu vás nezaskočia nečakané situácie, pri ktorých je vaše vozidlo nepojazdné alebo potrebujete riešiť prepravu osôb súkromnú či firemnú.

Pre uspokojenie aj tých najnáročnejších potrieb máte možnosť pestrého výberu z takých značiek vozidiel ako sú Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes, Hyundai, Kia alebo Mini Cooper. Ak nemôžete vozidlo riadiť alebo potrebujete riešiť iné záležitosti, tak určite uvítate možnosť prenájmu vozidla aj s vodičom. Túto službu môžete využiť nielen pre cestovanie v tomto okolí, ale aj na transfery na letiská či dokonca cestovanie do Nemecka alebo Rakúska. Užijete si tak v každom prípade bezstarostnú cestu a čas budete môcť venovať iným záležitostiam.

Podľa počtu prepravovaných osôb si pre lepší komfort môžete vybrať vozidlá 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne. Prenájom vozidiel so službami vodiča sa pohybuje v cene od 0,30 EUR za kilometer. Ak vám výber vozidiel s ponúkaným počtom miest nestačí, tak máte k dispozícii ešte prenájom mikrobusu.

Podľa toho na ako dlhé obdobie si chcete vozidlo prenajať sa cena pohybuje už od 15 EUR na deň.

Na obdobie bez vlastného vozidla alebo pre vyriešenie prepravy osôb z dôvodov súkromných či firemných máte k dispozícii skvelé a hlavne profesionálne riešenie.