Nemáte k dispozícii vozidlo alebo to vaše skončilo v servise?

Využívať komfort vozidla patrí k základným potrebám, bez ktorých sa už len málo kto zaobíde. Preto nastáva veľký problém, keď náhle bez vozidla zostanete alebo ho jednoducho potrebujete, aj keď vlastné nemáte. Všetko sa však dá veľmi pohodlne a rýchlo vyriešiť a s tým vám pomôže požičovňa áut Žilina.

Autopožičovňa Žilina ponúka profesionálne služby v oblasti prenájmu vozidiel, ktoré je možné využiť pre súkromné aj firemné potreby. Vďaka tomu sa nemusíte už viac obávať situácie, pri ktorej vaše vozidlo skončí v servise a vy máte naplánovanú služobnú cestu, dovolenku, rodinnú či firemnú akciu či dokonca svadbu. Jednoucho už v žiadnom prípade nehrozí, že skončíte úplne bez vozidla.

Okrem toho, že si môžete vybrať z rôznych typov vozidiel a to od značiek Škoda až po Volkswagen, Mercedes, Hyundai, Kia a Audi či dokonca Mini Cooper, si môžete dopriať spoločne s vozidlom aj služby vlastného vodiča. A to nielen v danej lokalite, ale dokonca aj v súvislosti s transfermi na letiská alebo na cestovanie do Nemecka alebo Rakúska. Vďaka tejto službe si užijete pohodlnú jazdu za účelom súkromným alebo pracovným a zorganizujete prepravu osôb bez najmenšej chybičky.

K dispozícii sú vozidlá 3 miestne a v prípade potreby prepravy väčšieho počtu osôb si môžete vybrať vozidlá 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne. Preprava osôb s vodičom sa pohybuje v základnej sadzbe od 0,30 EUR za km. Môžete si dokonca dopriať aj prenájom mikrobusu, ktorý vám ešte viac uľahčí organizáciu skupinovej prepravy

V prípade prenájmu vozidiel na dlhšiu dobu sa cena pohybuje už od 15 EUR na deň.

Skvelá príležitosť pre všetkých, ktorí sa nechcú vzdať svojich plánov práve kvôli tomu, že zostali bez vlastného vozidla, nech už ide o potreby súkromné alebo firemné.