Riešite situáciu, pri ktorej vás čakajú dni bez vlastného vozidla alebo potrebujete vyriešiť prepravu osôb?

Vozidlo je potreba, vďaka ktorej si zvýšite komfort svojho života a nemusíte sa nijak obmedzovať. Avšak môžu nastať situácie, ktoré spôsobia, že vaše vozidlo je nepojazdné alebo jednoducho potrebujete vyriešiť prepravu osôb, na ktorú len jedno vozidlo nestačí. A nech už sa jedná o výlet, dovolenku, cestu do práce, svadbu alebo firemné akcie, tak na všetko má pre vás pripravené svoje vozidlá autopožičovňa Trnava.

Požičovňa áut Trnava vám ponúka profesionálne služby v oblasti prenájmu vozidiel. Vďaka týmto službám môžete bez problémov vyriešiť situácie, ktoré vás nútia byť bez vlastného auta alebo zorganizujete dokonalú prepravu aj väčšieho počtu osôb a je jedno či sa jedná o súkromnú alebo firemnú akciu.

Pre splnenie vašich požiadaviek a čo najvyššieho komfortu si môžete vyberať zo širokej ponuky vozidiel značiek Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes, Hyundai, Mini Cooper alebo Kia. Ak okrem vozidla hľadáte aj služby vodiča, tak i v tomto prípade je vaše prianie vopred splnené a môžete tak využívať vozidlo aj s vodičom nielen pre cestovanie v okolí Trnavy, ale tiež za účelom prepravy na letiská alebo cestovanie do Rakúska či Nemecka. Zatiaľ čo cestu sa z vás odriadi niekto iný, tak vy môžete riešiť ďalšie povinnosti.

Aby boli vaše potreby čo najviac uspokojené, tak si môžete vybrať vozidlá 3 miestne, 7 miestne, 8 mieste a 9 miestne. V prípade služby s vodičom sa cena pohybuje už od 0,30 EUR za km. Pre potrebu prepravy ešte väčšieho počtu vozidiel máte možnosť prenájmu mikrobusu, ktorým vyriešite firemné akcie, svadby či iné potreby prepravy.

Prenájom vozidla v na rôzne dlhé časové obdobie sa pohybuje v cene od 15 EUR na deň.

Čas bez vlastného vozidla vyplníte plnohodnotným spôsobom a v prípade organizácie prepravy osôb sa môžete vždy spoľahnúť.