Zostali ste náhle bez auta a táto situácia vám značne komplikuje život?

Využívať komfort vozidla patrí k základným potrebám každého človeka a často je neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Mnohí z vás jazdia autom do práce, vozia deti do školy a na krúžky, cestujú na dovolenku či plánujú rodinné alebo firemné akcie, na ktorých by to bez auta nešlo. Čo však v prípade, keď auto odrazu chýba? Svoje služby vám ponúka autopožičovňa Čadca.

Požičovňa áut Čadca je tu práve od toho, aby ani váš jediný deň nezačínal bez auta, ktoré nutne potrebujete. Vďaka širokému výberu vozidiel si môžete prenajať auto, ktoré vám najlepšie vyhovuje a vyriešiť tak bez problémov súkromné aj firemné záležitosti.

K uspokojeniu potrieb sú k dispozícii také značky vozidiel ako Škoda, Volkswagen, Audi, Hyundai, Kia, Mercedes alebo Mini Cooper. Pokiaľ by ste radi využili aj služby súkromného vodiča, tak i v tomto smere vám bude vyhovené. Môžete tak zorganizovať prepravu nielen v okolí, ale aj za účelom transferu na letiská alebo na súkromné či služobné cesty do Nemecka a Rakúska. Môžete si tak užívať cestu bez starostí a venovať sa posádke vozidla alebo riešiť ďalšie záležitosti.

Komfort cestovania vám spríjemní tiež výber podľa počtu sedadiel a vy si tak môžete vybrať vozidlá 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne alebo 9 miestne. Cena v prípade prenájmu vozidla s vodičom sa pohybuje od 0,30 EUR za kilometer. Ak riešite svadbu, firemné akcie či jednoducho prepravu väčšieho počtu osôb, tak je možné prenajať si mikrobus.

Vzhľadom k časovému obdobiu, na ktoré si chcete vozidlo prenajať sa cena pohybuje od 15 EUR za deň.

Konečne riešenie, vďaka ktorému nebudete musieť meniť svoje plány a vždy budete mať vozidlo k dispozícii. Môžete si tak i naďalej užívať pohodlné cestovanie a využívať komfort, ktorý autá k prenájmu ponúkajú.