Chýba vám vozidlo a hľadáte rýchlu a jednoduchú cestu ako vozidlo na určitú dobu získať?

Zostať bez vozidla je záležitosť, ktorá sa čas od času môže stať každému a ako náhle ste zvyknutí na komfort vozidla a potrebujete ho na každodenné povinnosti, tak život bez neho nie je ani trochu jednoduchý. Avšak je dobré vedieť, že tento problém dokáže plnohodnotne vyriešiť autopožičovňa Nové Mesto nad Váhom.

Požičovňa áut Nové Mesto nad Váhom poskytuje profesionálne služby, ktoré spočívajú v prenájmu moderných a servisovaných vozidiel rôznych typov a značiek. Vďaka týmto službám sa už nemusíte obávať toho, že jedného dňa zostanete úplne bez vozidla a môžete si tak bez problémov plánovať súkromné aj firemné záležitosti.

Pre čo najvyšší komfort si môžete vybrať z pestrej ponuky vozidiel ako sú Škoda, Audi, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Kia či Mini Cooper. A aby boli služby ešte komfortnejšie, tak máte možnosť prenájmu vozidla aj s vlastným vodičom. Vhodné riešenie pre prepravu osôb na svadby či iné rodinné akcie a tiež z dôvodov firemných. Preprava je možná nielen v uvedenej lokalite, ale tiež pre transfery na letiská či dokonca na cestu do Rakúska a Nemecka. Nemusíte sa tak stresovať riadením vozidla a môžete si užívať komfort cestovania bez starostí.

Podľa požadovaného počtu osôb si môžete vybrať z vozidiel, ktoré sú 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne. Cena prenájmu aj so službami vodiča sa pohybuje už od 0,30 EUR za kilometer. Pokiaľ vám počet sedadiel nestačí, tak je možné si rovno prenajať mikrobus.

Prenájom rôznych typov vozidiel sa cenovo pohybuje už od 15 EUR za deň.

Teraz už nemáte dôvod zostať bez vozidla a rušiť svoje plány, pretože sa môžete obrátiť na služby, ktoré vám zaistia rovnaký komfort ako s vlastným vozidlom, na ktorý si veľmi rýchlo zvyknete.