Vaše vozidlo je nepojazdné alebo by sa vám jednoducho hodilo iné auto?

Nech už je vaše auto v servise, chystáte sa kúpiť nové či žiadne nemáte, ale potrebujete nutne odvoz, tak taká situácia môže nastať u každého. A pre také chvíle je dobré vedieť, že nemusíte byť úplne bez vozidla či prepravy, keď môžete využiť služby, ktoré vám poskytne autopožičovňa Považská Bystrica.

Požičovňa áut Považská Bystrica je vždy pripravená poskytnúť vám prenájom vozidiel, ktoré sú v perfektnom stave. Vďaka týmto službám si môžete aj život bez auta zariadiť tak, aby ste vozidlo mali vždy k dispozícii a to nielen pre súkromné, ale aj pre firemné účely.

Ponúkané vozidlá dokážu uspokojiť i náročné požiadavky a na výber máte z pestrých možností takých značiek ako Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes, Mini Cooper, Hyundai alebo Kia. A nielen vozidlá sú vám plne k dispozícii, ale aj služby profesionálneho vodiča, ktorého môžete využiť pre prepravu osôb nielen v danom okrese, ale tiež v prípade transferov na letiská či cestovanie do Nemecka alebo Rakúska. Zatiaľ, čo za vás bude riadiť niekto iný, tak vy si môžete užívať komfortnú jazdu a pracovať či venovať sa iným povinnostiam.

Pre čo najlepší komfort z cestovania si môžete vybrať nielen z rôznych značiek vozidiel, ale tiež podľa požadovaného počtu sedadiel a síce 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne. Cena spoločne so službami vodiča sa pohybuje už od 0,30 EUR za kilometer. Ak potrebujete vyšší počet miest, tak je vám k dispozícii tiež prenájom mikrobusu.

Prenájom vozidiel na rôzne možnosti časového obdobia je v cene od 15 EUR za deň.

Vychutnajte si komfort života s vozidlom aj v prípade, že to vaše nebude práve k dispozícii. Môžete tak plánovať súkromné aj firemné akcie bez obáv, že zostanete bez auta. Pohodlie, na ktoré si zvyknete okamžite.