Vaše vozidlo potrebuje do servisu a premýšľate ako obdobie bez neho vyriešiť?

Také situácie sa stávajú a preto je dobré mať k dispozícii náhradné riešenie, vďaka ktorému nemusíte zostať ani jeden deň bez auta. A ešte k tomu si môžete zariadiť aj odvoz hostí na svadbu či iné súkromné alebo firemné akcie. A ako sa toto všetko dá zariadiť? Na to vám dá odpoveď autopožičovňa Trenčín.

Požičovňa áut Trenčín sa postará o to, aby ste vždy a všade mali k dispozícii minimálne jedno vozidlo a to pre súkromné aj firemné účely. Môžete si tak zaistiť nielen každodennú cestu do práce, na nákupy či odvoz detí do školy, ale tiež cestu na dovolenku, výlet, svadobný či firemný odvoz.

Aby boli uspokojené potreby všetkých zákazníkov, tak si môžete kedykoľvek prenajať rôzne typy a značky vozidiel ako Škoda, Audi, Volkswagen, Mercedes, Hyundai, Kia či Mini Cooper. Vozidlá si dokonca môžete prenajať pre súkromné aj firemné účely priamo s vodičom, ktorý za vás odvedie cestu nielen v danom okrese, ale tiež vrátane transferov na letiská či cestovanie do Rakúska a Nemecka. Vy si tak môžete užívať bezstarostnú cestu a venovať sa súkromným či firemným záležitostiam.

Je myslené na všetky potreby zákazníkov a práve preto si okrem značiek a typov vozidiel môžete vyberať 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne a 9 miestne vozidlá. V prípade využitia služieb aj s vodičom sa cena prenájmu pohybuje už od 0,30 EUR za kilometer. Ak vám vybrané vozidlá s určitým počtom mieste nestačia pre uspokojenie vašich potrieb, tak je možné si prenajať mikrobus.

Cena prenájmu za vozidlá sa podľa dĺžky prenájmu pohybuje od 15 EUR na deň.

Skvelá príležitosť pre všetkých, ktorí náhle zostanú bez auta alebo potrebujú čo najlepšie vyriešiť prepravu malého i veľkého počtu osôb a to súkromne aj v rámci rôznych firemných záležitostí.