Radi by ste čo najlepšie vyriešili obdobie bez vlastného vozidla alebo prepravu na rôzne akcie?

Zostať nečakane bez auta je nočná mora asi každého kto vozidlo denne využíva pre súkromné, pracovné či firemné účely. Často je potom nutné rušiť plány a život bez auta sa výrazne komplikuje. Taká situácia vás však nemusí vôbec zaskočiť, keď vám svoje vozidlá dokáže poskytnúť autopožičovňa Martin.

Požičovňa áut Martin je od toho, aby vám pomohla vyriešiť situácie, ktoré vás nútia existovať bez vlastného vozidla a tiež situácie, ktoré vyžadujú ďalšie vozidlá na prepravu osôb nech už na svadby, rodinné či firemné akcie.

Môžete si vybrať zo širokej ponuky vozidiel značiek ako Škoda, Audi, Volkswagen, Hyundai, Mercedes, Kia či Mini Cooper a užívať si tak požadovaný komfort ako s vlastným autom. Služby spočívajú nielen v prenájme samotných vozidiel, ale tiež v poskytnutí profesionálneho vodiča, ktorý vám uľahčí rôzne situácie spočívajúce v preprave osôb. Je tak možná nielen preprava v danej lokalite, ale aj pri transferoch na letiská či dokonca pri súkromnej alebo firemnej ceste do Rakúska alebo Nemecka. Nemusíte si tak robiť starosti s riadením auta a čas môžete využiť úplne inak.

Aby bol komfort vozidiel čo najvyšší a došlo k uspokojeniu potrieb všetkých zákazníkov, tak si môžete prenajať vozidlá 3 miestne, 7 miestne, 8 miestne či 9 miestne. Služba s vodičom sa pohybuje v cene od 0,30 EUR za kilometer. Ak vám ponúkané možnosti nestačia, tak si môžete prenajať dokonca komfortný mikrobus.

Cena prenájmu je závislá na časovom horizonte používania vozidla a pohybuje sa už od 15 EUR za deň.

Vaše dni už môžete tráviť bez obáv z toho, že môžete zostať  bez vozidla alebo že nebudete môcť zorganizovať prepravu na rôzne súkromné či firemné akcie. Užite si vozidlá, ktoré sú vám v prípade vašej potreby plne k dispozícii.